אודות כרמי הנדיב

כרמי הנדיב, ההזדמנות שלכם להגשים חלום

כרמי הנדיב היא שכונה חדשה בקריית מלאכי הממוקמת בסמוך לשדות המוריקים של באר טוביה וכפר וורבורג המשלבת בתוכה קהילה איכותית, מגורים ברמה גבוהה, וקרובה אל מרכז הארץ.
ההזדמנות שלכם לתת את הטוב ביותר למשפחה שלכם: חינוך מצוין, איכות חיים, וסביבה ירוקה וצעירה. יזמי הפרויקט וותיקים בענף

החזון של הברון רוטשילד!

השנה היא תרמ”ז – 1887. הברון דה-רוטשילד עסוק בגאולת קרקעות בארץ ישראל. אחת הקרקעות שצדה את עיניו היא זו הממוקמת כיום בין כפר ורבורג לבאר טוביה. הברון הנדיב, מזהה כבר את
הפוטנציאל הגבוה של המקום, דואג לגאול את הקרקע המשובחת בשאיפה שיהודים יבנו בה את ביתם במטרה שהמקום יתפתח ויפרח. עם השנים חבל ארץ זה הוריק ופרח, תשע”ה – 2015, על אותן קרקעות בלב הארץ, הולך ומתגשם חלום הנדיב ונבנה פרוייקט היוקרה ‘כרמי הנדיב’כרמים נטעו בו.

קרוב לבית!

יש לכם חלום. לצאת לעבודה, להרגיש את קצב החיים ובתום היום הרוגש, לחזור הביתה אל השקט והרוגע, אל הנוף ואיכות החיים. ‘כרמי הנדיב’, השכונה הירוקה בלב הארץ, ממוקמת על קרקע פרטית במרחק קצר ממרכזי הערים סמוך לכביש 6 וכרבע שעה מהים. פחות מ-40 דקות מירושלים, תל אביב, פתח תקוה וגבעת שמואל, עם כבישי גישה מהירים.
יש לכם חלום והנה הוא מתגשם.

קהילה שהיא בית

לחיות בסביבה טובה. לצד אנשים איכותיים כמוכם, כאלה שאתם רוצים להתחבר אליהם, כאלה שנוח לכם איתם, שהם יהיו השכנים והחברים שלכם ושיהיו חלק מחיי כרמי הנדיב, שכונה המיועדת לאוכלוסייה איכותית וטובה המאפשרת חיי קהילה חברתיים, עם ערכים ותרבות הקהילה שלכם ולדעת שכאן זה הבית.